Bijna 200 lopers trotseren Zeelandse heuvels

De derde bosloop van de crosscompetitie van de Udense vereniging De Keien Atletiek vond zondag 31 januari plaats in de Zeelandse bossen. 185 atleten stonden aan de start van deze heuvelachtige cross.

Hoewel het zaterdag de hele dag geregend had, was het parcours goed begaanbaar. Vrijwilligers van De Keien Atletiek hadden afgelopen week en op de wedstrijddag zelf het parcours geïnspecteerd en ervoor gezorgd dat het rondje er picobello uit zag. Bovendien was het meeste regenwater door het zand gezakt. De deelnemers gingen van start in verschillende categorieën. Voorafgaand aan de wedstrijd voor de recreatieve lopers vonden wedstrijden voor de jeugd plaats.

Kijk hier voor de uitslagen. Toon van den Berg heeft weer volop foto's gemaakt, klik in ons fotoalbum en het fotoalbum van de jeugd om ze te bekijken. 

DSCN1663


 

Uitslagenlijst Heuvelrug-cross

Uden - Zondag 31 januari 2016

 
MAN, SENIOREN 10KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Bas van Summeren 1979 Uden 39:07  
2 Jos Linders 1961 De Keien 41:05  
3 Pieter van Aarle   Sint Michielsgestel 42:08  
4 Koen van Meeuwen 1977 Hellas 43:18  
5 Theo van Kessel 1961 De Keien 43:33  
6 Theo Peters 1963 De Keien 43:47  
7 Bertino Manders 1969 De Keien 44:17  
8 Maarten Voets   Veghel 44:22  
9 Ronnie Langens 1968 Veghel 44:28  
10 Harold Verkuijlen 1980 De Keien 44:30  
11 Twan Opheij 1965 De Keien 44:30  
12 Theo vd Loop   Zeeland 44:33  
13 Pino   Schijndel 45:14  
14 Johan van Hal 1964 De Keien 45:36  
15 Niels van de Wal   Veghel 45:37  
16 Andre Arts   Erp 45:38  
17 Jan Verbruggen   Venhorst 46:34  
18 Arno Van der Heijden 1967 De Keien 46:50  
19 Ruud van Workum   Oss 46:58  
20 Peter Verstegen   Zeeland 47:02  
21 Peer Maas   Veghel 48:44  
22 Walter Hoff   Vorstenbosch 48:51  
23 Albert van der Rijt 1945 De Keien 49:03  
24 Victor Herckenrath 1965 Nistelrode 49:18  
25 Hans van Asperen 1960 De Keien 49:30  
26 Geri de Rijk   Uden 50:17  
27 Arie van Grunsven 1961 De Keien 51:09  
28 Hans Jonkers   uden 51:25  
29 Michiel de Koning   Uden 51:35  
30 Tiny Raijmakers 1946 De Keien 51:38  
31 Geert vd Akker 1958 De Keien 51:53  
32 Harry van de Sande 1956 De Keien 52:36  
33 Rian Kuipers 1964 De Keien 53:25  
34 Jan Verstralen 1955 De Keien 53:35  
35 Fran van der Aa   De Keien 53:38  
36 Tonny van Dongen 1951 De Keien 54:14  
37 Bas van Meurs   Veghel 54:30  
38 Peter van den Elzen 1990 De Keien 54:59  
39 Adwin Mathon   Veghel 55:09  
40 Matt Gerrits   Escharen 55:13  
41 Jos van der Horst 1960 De Keien 1:00:03  
42 Wil Kivits 1961 Fortuna '67 1:04:54  
 
VROUW, SENIOREN 10KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Jet Straver   De Keien 47:03  
2 Astrid Castricum   Cuijk 49:16  
3 Eefje Hafmans 1974 Uden 50:25  
4 Dorinne Swinkels   Nisterode 51:47  
5 Dorette van de Meulenhof 1985 De Keien 52:21  
6 Karin van Kapel   Uden 54:36  
7 Monique Schoppema 1972 De Keien 55:16  
8 Bregina Schol   Veghel 55:34  
9 Els Strik   De Keien 55:47  
10 Ines van Oort 1961 De Keien 56:26  
11 Birgit van Melis 1975 De Keien 57:14  
12 Marisa Geukes 1970 De Keien 58:27  
13 Anita Goorts 1961 De Keien 59:04  
14 Esther Kleine 1966 De Keien 1:00:17  
15 Nanda Michielsen 1978 De Keien 1:03:18  
16 Annette Boonstoppel 1964 Fortuna '67 1:04:54  
 
M/V, SENIOREN VRIJ
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Martien Willems     19:34  
2 Linda Pittens   Oss 22:52  
3 Jan van Ewijk 1964 De Keien 22:57  
4 Bert Scholten 1965 De Keien 23:11  
5 Toine De Bie   Eindhoven 29:11  
6 Marjolijne Koomen 1974 Uden 29:17  
7 Lia Doolaard 1964 De Keien 29:54  
8 Heidy Herlings 1972 De Keien 30:04  
9 Susan Govers   Berghem 30:04  
10 Marielle Manders 1970 De Keien 30:42  
11 Joel de Bie   Uden 30:57  
12 Nellie de Bie   Nistelrode 31:14  
13 Ramona Verhoeven   Uden 32:07  
14 Cecile van Houts 1957 De Keien 32:43  
15 Emiel Verstegen   Uden 32:45  
16 Walter Stevens 1932 De Keien 33:55  
17 Geert van der Burgt 1958 De Keien 34:42  
18 Emiel Verkuijlen   Mill 35:11  
19 Anja Riemersma   De Keien 35:44  
20 Tom Heusschen   Oss 37:04  
21 Inez van Dijk 1972 De Keien 37:54  
22 Marja van Schaijik   Langenboom 40:26  
23 Jean-Paul Roegies 1968 De Keien 41:43  
24 Maarten van Gemert   Mill 41:47  
25 Bart Meeusen 1982 Boekel 41:52  
26 Frans van Dooren   De Keien 42:28  
27 Franci Weijts   Uden 43:14  
28 Monique Prinssen   Uden 43:15  
29 Joop Coolen   Wijchen 43:22  
30 Wilma vd Scheur   Veghel 43:49  
31 Lieke Bos   Heesch 44:30  
32 Pim van Lier   Heesch 44:32  
33 Willie van Keulen   Uden 44:59  
34 Rob van Gool   Geffen 46:55  
35 Frans van de Kerkhof 1957 De Keien 48:26  
36 Jose Hanenberg   Boekel 49:21  
37 Henk vd Ven   Zeeland 49:27  
38 Anke van de Berg   Uden 49:38  
39 Ed Karel   Mill 50:48  
40 Ronny van den Boogaard   Volkel 50:57  
41 Anemarie Pompen   Veghel 51:09  
42 Harry Kalis   Veghel 51:19  
43 Petra Wagemans   Boekel 51:36  
44 Joachim van den Haterd   Den Bosch 51:43  
45 Dirk van den Elzen   Uden 51:52  
46 David Maytum   Uden 52:15  
47 Gemma van Casteren   Heesch 52:23  
48 Desiree Enters   Oss 52:24  
49 Arno vd Berg   Uden 52:30  
50 Philip vd Wiel   Uden 52:33  
51 Martin Spaans   Uden 52:39  
52 Frank Joos 1966 De Keien 52:56  
53 Carlo van Hout 1969 De Keien 53:10  
54 Marcel Vervoort   Zeeland 54:33  
55 Annitra Franken   Veghel 54:52  
56 Sandra Smits   Veghel 54:53  
57 Liza Gerrits   Zeeland 57:02  
58 Geert vasn Dongen   Zeeland 57:25  
59 Frans van Uden 1962 De Keien 58:44  
60 Helma van den Hanenberg   De Keien 58:51  
61 Annelieke van der Linden 1990 De Keien 59:00  
62 Marion van Amerongen   Veghel 59:51  
63 Christian Plompen   Veghel 1:00:06  
64 Sussanne Cornelissen   Volkel 1:00:27  
65 Eveline Hoek   Uden 1:01:00  
66 Kim Hellings   Veghel 1:05:11  
67 Ingo de Boer   Asten 1:05:11  
68 Luuk Hermse   Heesch 1:05:16  
69 Jos Willems   Langenboom 1:06:13  
70 Tosca Bannenberg 1962 De Keien 1:09:47  
 
JJUNA, JUNIOREN A JONG
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Joran de Bie   Eindhoven 30:24  
 
MJUNA, JUNIOREN A MEIS
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Vera Kleinveld   Mook 30:54  
 
JJUNB, JUNIOREN B JONG
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Jasper van der Aa   De Keien 25:19  
2 Stan Verstegen   Uden 32:44  
3 Ton Bergenhenegouwen   Uden 32:45  
 
MJUNB, JUNIOREN B MEIS
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Sterre Dieteren   De Keien 22:12  
 
JJUNC, JUNIOREN C JONG
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Enrique van Zutven 2001 Prins Hendrik 19:31  
2 Rick Janga     23:30  
3 Sander Herckenrath 2002 Nistelrode 25:56  
 
MJUNC, JUNIOREN C MEIS
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Daniëlle van Vliet   De Keien 14:52  
2 Lies Verbruggen   De Keien 15:45  
3 Anne van den Broek     15:53  
 
JJUND, JUNIOREN D
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Jip van Dinther 2004 De Keien 9:18  
2 Mike van den Broek     9:23  
3 Max Willems   De Keien 9:25  
4 Jeremy van Zutven 2003 Prins Hendrik 9:27  
5 Tristan Schoenmakers   De Keien 9:43  
6 Thijmen Muller 2004 De Keien 10:09  
7 Stijn de Bie     10:47  
8 Stan Lintsen   De Keien 12:56  
 
MJUND, JUNIOREN D
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Senna Manders 2003 De Keien 10:07  
2 Maaike van Vliet   Zeeland 10:21  
 
JPUPA, PUPILLEN A
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Brecht Ketelaars   Schijndel 6:04  
2 Xavier van Zutven 2006 Prins Hendrik 6:32  
3 Jasper Smit   Schijndel 7:03  
4 Ferencz Ketelaars   Schijndel 7:07  
5 Luc Gerrits   Zeeland 7:17  
6 Lukas Jakobs 2006 De Keien 7:54  
7 Wicher van den Berg 2006 Uden 8:00  
8 Lucas van Loon   Den Bosch 8:10  
 
MPUPA, PUPILLEN A
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Lonneke Lintsen   De Keien 6:45  
2 Nienke van den Berk   Rosmalen 6:58  
3 Jip Janga     7:17  
4 Amalia Biesen 2005 De Keien 7:17  
5 Siylke Jans   De Keien 7:27  
6 Hanna Oonincx 2006 Uden 7:38  
7 Hannah Bastiaan   Veghel 9:18  
 
JPUPB, PUPILLEN B
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Timo van Ravestein 2007 De Keien 4:36  
2 Sep van Rooij 2007 De Keien 4:55  
3 Pim Meulendijks 2007 De Keien 5:15  
4 Tim van Schijndel 2007 De Keien 5:37  
5 Sam van Rooijen     5:50  
 
MPUPB, PUPILLEN B
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Myke van de Mortel 2007 De Keien 5:34  
2 Neeltje Witte 2007 Veghel 5:40  
3 Aïcha van der Aalst 2007 De Keien 6:58  
 
JPUPC, PUPILLEN C
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Noah Meeuwissen 2008 Uden 5:31  
2 Thom Gerrits   Zeeland 5:34  
3 Lars Geurts van Kessel 2008 Uden 5:45  
4 Timo Verbaan 2008 De Keien 6:20  
5 Jesse Smits   Schijndel 7:45  
 
MPUPC, PUPILLEN C
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Anouk Langstraat   De Keien 4:45  
2 Liske van den Berg 2008 Uden 6:57  
 
JMINI, MINI'S
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Maurice van Beurden 2009 Uden 6:03  
2 Jahmani Franssen   Uden 6:14  
 
MMINI, MINI'S
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Aafke Witte 2009 Veghel 5:39  
2 Elle van Ravestein   Uden 6:19  
3 Sacha van den Akker 2009 Heeswijk-Dinther 6:31  

Plaats reactie


Beveiligingscode
Vernieuwen

April 2020
Z M D W D V Z
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30