Trainingstijden

 

Pupillen

 

 

Trainer

Tijd

Jongens / Meisjes A

 ma

 baan

Stefanie van den Eijnde / Lisan Scholten / Arno

 18.00

-19.15

 

 wo

 baan

Stefanie van den Eijnde / Maud van Hoorn / Esther

18.00

-19.15

Jongens / Meisjes B

 ma

 zaal

Desiree van den Eijnde / Chris Stienenbosch

18.00

-19.00

 

 wo

 baan

Betsie van Tiel / Chris Stienenbosch

18.00

-19.00

Jongens / Meisjes C / Mini ma  baan Karin Ruesink / Ann Ketelaars 18.00 - 19.00

 

wo

 zaal

Karin Ruesink

18.00

- 19.00

 

 

 

 

 

 

Junioren

 

 

Trainer

Tijd

Jongens / Meisjes AB  wo  baan Arno van Ravenstein  19.00

 -20.30

 

 do

 baan

Ad van Lieshout (specificatie werpen)

19.00

-20.30

  zo  bos Geert Verhamme 9.30 -11.00
Jongens / Meisjes C 1e jaar di  baan Geert Verhamme 19.00 - 20.30
 

 vr

 baan

Ilona Lintsen / Desiree van den Eijnde

19.00

-20.30

Jongens / Meisjes C 2e jaar

 do

 baan

Geert Verhamme

19.00

- 20.30

 

 zo

 bos

Geert Verhamme

9.30

-11.00

Jongens / Meisjes D

 di

 baan

Esther van den Eijnde / Rebecca Gilsing

19.00

-20.30

 

 vr

 baan

Ilona Lintsen / Desiree van den Eijnde

19.00

-20.30

  zo  bos Geert Verhamme 9.30  -11.00
Lopersgroep Junioren do  baan Monique Schoppema 19.00 - 20.30

Visueel beperkte en G-atleten

vr

 baan

Desiree van den Eijnde

18.00

- 19.00

 

 

 

 

 

 

Specialisatie

 

 

Trainer

Tijd

Kogel/discus

 do

 baan

Ad van Lieshout

19.00

-21.00

Middenafstand

 di

 baan

Marcel Bos

19.00

-21.00

   do  baan Marc van Gils / Peter Mijsberg  19.00  -21.00

 

 zo

 bos

Egon Meuleman

9.30

-11.15

Lange afstand

 do

 baan

Egon Meuleman

 19.00

 -21.00

   zo  bos Egon Meuleman 9.30 -11:15

 

 

 

 

 

 

Recreanten

 

 

Trainer

Tijd

Recreanten baan

 di

 baan

Henk van Gestel / Jos Smith

19.00

-21.00

 

 wo

 baan

Cora van Nieuwenburg/Anita Goorts/Ann Ketelaars

9.00

-10.30

 

 wo

 baan

Tiny Raijmakers / Rudolf Willems / Jos Smith

19.00

-20.30

 

 do

 baank

Maria van Summeren

19.00

-21.00

 

 za

 baan

Tiny Raijmakers / Elke de Mol / Cora van Nieuwenburg

9.00

-11.00

Recreanten bos 

 di

 bos

Ria Gunsing

9.30

-10.30

 

 do

 bos

Ria Gunsing

9.30

-10.30

 

 zo

 bos

Tiny Raijmakers / Frans van Dooren

9.30

-11.00

Sportief wandelen

 ma

 bos

Rina Brugmans / Ans Nabuurs

9.00

-10.30

 

 wo

 bos

Susanne Kleinekoort-Nijhof

9.00

-10.30

 

 vr

 bos

Rina Brugmans / Susanne Kleinekoort-Nijhof

9.00

-10.30

 

 za

 bos

Ans Nabuurs

9.00

-10.30


Masters: op dezelfde dag dat ze 35 jaar worden
Senioren: geboren in 1997 of eerder
Junioren A: geboren in 1998 en 1999
Junioren B: geboren in 2000 en 2001
Junioren C: geboren in 2002 en 2003
Junioren D: geboren in 2004 en 2005
Pupillen A: geboren in 2006 en 2007
Pupillen B: geboren in 2008
Pupillen C: geboren in 2009
Mini pupillen: geboren in 2010


Kijk ook eens in het trainers smoelenboek voor de bijbehorende foto's!

Oktober 2017
Z M D W D V Z
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31